.

.

Одлична цена
Доктор кој Накит, Време господ хривнија сувенири подарок Класична Колекција за мажи и жени Купола Временска Машина B254

Доктор кој Накит, Време господ хривнија сувенири подарок Класична Колекција за мажи и жени Купола Временска Машина

DEN 48.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Бренд Име:
TAFREE
Должина:
About 5 cm(Extra Chain)
Големина:
About 16+5cm(extend chain)
Шарм Облик:
20 мм Cabochon Купола
Наслов:
уметничка слика накит
Тежина:
About 16 g
Производи во категоријата