.

.

Одлична цена
DODO Шарм Хривнија & Алка Мода ААА Циркон Рака Накит Висок Квалитет на Бакар Алуминиум во Сребрена/Златна Боја Bijoux Femme Подароци B41

DODO Шарм Хривнија & Алка Мода ААА Циркон Рака Накит Висок Квалитет на Бакар Алуминиум во Сребрена/Златна Боја Bijoux

DEN 114.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
DODO&HIHANG
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
B41
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
-
Функција:
-
Објектот:
Kpop Циркон Хривнија
Должина:
16.7cm
Тежина:
About 14g/pcs
боја:
Сребрена/ злато
Производи во категоријата