.

.

Одлична цена
Девет засекогаш монистра пол мажи накит природен Камен Роман Воин Шлем круна шарм нараквици & алки pulseira masculina

Девет засекогаш монистра пол мажи накит природен Камен Роман Воин Шлем круна шарм нараквици & алки pulseira masculina

DEN 156.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
17410
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Девет засекогаш
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Камен
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Слика
Големина:
18-19 CM
Се прилагодите:
Yes
занаети:
Плетење Нараквици & алки
Повод:
Роденден/Партија/Business/Годишнината/Подарок
Материјал:
Мат Црна Ахат
Производи во категоријата