.

.

Одлична цена
Нов Стил Черепот Хривнија Природни Изјава/Оникс/Lapis/Лава Камен 8мм Монистра Камен Хривнија Жени Мажи Јога Мала Хривнија

Нов Стил Черепот Хривнија Природни Изјава/Оникс/Lapis/Лава Камен 8мм Монистра Камен Хривнија Жени Мажи Јога Мала Хривнија

DEN 41.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dankaishi
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
ЛСД-1270
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Функција:
Шарм
Должина:
19.5cm-20cm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ЛСД-1270
Производи во категоријата