.

.

Одлична цена
Еврејската Дејвид Ѕвезда Најдобар Пријател Шарм Хривнија Израел Златна Боја Bileklik Erkek Нерѓосувачки Челик Жените Мода Накит 2018

Еврејската Дејвид Ѕвезда Најдобар Пријател Шарм Хривнија Израел Златна Боја Bileklik Erkek Нерѓосувачки Челик Жените

DEN 48.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ETCAVCE
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B037
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
is_customized:
yes
MOQ:
1pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
хривнија Тип:
Мажите Нараквица, Pulseira Feminina, Шарм Хривнија
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Стил:
Тренди,Класичен,Романтични,Симпатична,Панк,Boho
Производи во категоријата