.

.

Одлична цена
1pcs 1211 1211K 55x100x21 111211 MOCHU Само-усогласување на Топката Лежишта Заострените Понесе Двоен Ред Висок Квалитет

1pcs 1211 1211K 55x100x21 111211 MOCHU Само-усогласување на Топката Лежишта Заострените Понесе Двоен Ред Висок Квалитет

DEN 172.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
bearings
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
1211K
Премази:
Имајќи
Структура:
Авто-усогласување на топката лежишта
Производи во категоријата