.

.

Одлична цена
SC13UU SCS13UU 13mm Линеарна Топката Имајќи Линеарно Движење Имајќи го Лизгачот За CNC 13mm Линеарна Окно

SC13UU SCS13UU 13mm Линеарна Топката Имајќи Линеарно Движење Имајќи го Лизгачот За CNC 13mm Линеарна Окно

DEN 186.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
SC13UU
Капацитет На Моторот:
Gcr15
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Линеарни Топката Имајќи Го Блокирате
Премази:
Алуминиум Легура
Материјал:
Алуминиум Легура
компјутери:
1
Дијаметар:
13mm
Производи во категоријата