.

.

Одлична цена
Axk Тенок Ѕид Длабоко Ритам Отвори Топката Лежишта 61711 6711zz Отвори 55*68*7 Мм Abec-3 6711-2rs

Axk Тенок Ѕид Длабоко Ритам Отвори Топката Лежишта 61711 6711zz Отвори 55*68*7 Мм Abec-3 6711-2rs

DEN 292.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
ABEC-1, ABEC-3
Бренд Име:
AXK
Број На Модел На:
6711 ОТВОРИ
Материјал:
Хром Челик
Премази:
Масло
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)
Производи во категоријата