.

.

Одлична цена
6mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Двојно Страна Seale Линеарно Движење Имајќи LM6LUU 10pcs

6mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Двојно Страна Seale Линеарно Движење Имајќи LM6LUU 10pcs

DEN 528.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Челик
Премази:
линеарна
Производи во категоријата