.

.

Одлична цена
10pcs 7.5 mm Керамички Разл Имајќи Топки Si3N4 ОЦЕНКА 5 G5

10pcs 7.5 mm Керамички Разл Имајќи Топки Si3N4 ОЦЕНКА 5 G5

DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Керамички
Премази:
Si3N4
Производи во категоријата