.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот! Keyestudio Осетлив на Допир Сензор Модул за Arduino

Бесплатен превозот! Keyestudio Осетлив на Допир Сензор Модул за Arduino

DEN 55.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Вибрации Сензор
Број На Модел На:
Допре Сензорот
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Излез:
Аналогни Сензор
Бренд Име:
keyestudio
Теорија:
Отпор Сензор
Употреба:
Осетлив На Допир Сензор
Производи во категоријата