.

.

Одлична цена
2017 Топла Продажба Тексас & Најлон Куче Јака/Подигнат+Поводник Поставува 120cm Долго Поводник се Подигнат и Јаки Синџир Мачка јаже појас јака кучиња

2017 Топла Продажба Тексас & Најлон Куче Јака/Подигнат+Поводник Поставува 120cm Долго Поводник се Подигнат и Јаки

DEN 112.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
No 1, No 2, No 3, No 4, No 5
Тип:
Кучиња
Функција:
Отцепување
Бренд Име:
Jiguanqiang
Тип:
Се поставува
Шема:
Шарени
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
жан
Модел:
PD026
Тип:
Куче Јака + Поводник & Подигнат + Поводник
Поводник должина:
120cm
стил на:
Поводник+Темперамент
стил Б:
Поводник+Јака
боја:
црвено/сино/црна
Големина:
No.1-No.5
Производи во категоријата