.

.

Одлична цена
EHDIS 5Pcs 4 Тефлон Прозорец Багра Алатка Мека Автомобил Squeegee Винил Wrap Film Алатки Авто Стакло средства за Чистење Алатката се Мијат Squeegee Wiper 5A37S

EHDIS 5Pcs 4 Тефлон Прозорец Багра Алатка Мека Автомобил Squeegee Винил Wrap Film Алатки Авто Стакло средства за Чистење

DEN 282.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ehdis
Модел:
A37S
Производот:
Мека Картичка squeegee
Големина на:
10x8CM
боја:
Цигла црвена
Употреба:
Винил филмот заврши алатки, градежни алатки, индустрија алатки
Производи во категоријата