.

.

Одлична цена
EHDIS 2 парчиња Пластични Чувствува Scraper Винил Чистење Squeegee Грижа Алатки Автомобил Налепница Филмот Заврши Алатка Ѕид Хартија Меур Scraper A38F

EHDIS 2 парчиња Пластични Чувствува Scraper Винил Чистење Squeegee Грижа Алатки Автомобил Налепница Филмот Заврши

DEN 85.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ehdis
Тип:
squeegee
Материјал:
ПП ПЛАСТИЧНИ
Големина на:
10X7cm
Бои:
Зелена
useage:
Винил филмот заврши алатки, градежни алатки, индустрија алатки
Живот:
4-5years
Материјал Тип:
PP
Модел:
2A38F
пакување вклучувајќи:
2 парчиња
Предности:
бесплатен превозот,масовните акции,највисок квалитет,најдобра услуга
Производи во категоријата