.

.

Одлична цена
Нов Производ!!1pcs Хартија-прекини за Прозорец Декорација(C783)Храна Одделение Силиконски рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

Нов Производ!!1pcs Хартија-прекини за Прозорец Декорација(C783)Храна Одделение Силиконски рачно изработени Сапун Мувла

DEN 357.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Longzang
Тема:
сапун мувла
Број На Модел На:
C783
Материјал:
Силикони
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Заврши Сапун Големина На:
(L*W*H)7.6*5.5*2.3 см(приближно)
is_customized:
Yes
Заврши Сапун Тежина:
95g
Производи во категоријата