.

.

Одлична цена
Силиконски Не се лизга Сапун Носителот Јадење Бања Туш Складирање Плоча Стои Празен Јадења Openwork Сапун Јадења--M25

Силиконски Не се лизга Сапун Носителот Јадење Бања Туш Складирање Плоча Стои Празен Јадења Openwork Сапун Јадења--M25

DEN 55.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Tonewan
Број На Модел На:
сапун јадење
Тип:
Сапун Јадења
Сад Материјал:
Други
Носителот Површина По Завршувањето:
Други
боја:
Блу/Бела/Зелена/Розова
Големина на:
11.4 x 7.5 x 1.7 CM
Производи во категоријата