.

.

Одлична цена
Tangwu Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик 0.8 MM дебел двојно ритам мулти-функционални високо-одделение голем кујнски мијалник 85X46X22

Tangwu Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик 0.8 MM дебел двојно ритам мулти-функционални високо-одделение

DEN 16752.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Потоне Стил:
Двојно Сад
Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Број на Дупки:
Две
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
850X460X220 MM
JR:
499/519/609
кодот на производот:
TANGWUS
Производи во категоријата