.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот Стандард кујнски мијалник храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик двојно ритам 78x43 CM

Бесплатен превозот Стандард кујнски мијалник храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик двојно ритам 78x43 CM

DEN 19776.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Потоне Стил:
Двојно Сад
Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Број на Дупки:
Две
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
78x43 CM
JR:
729
кодот на производот:
TANGWUJ
Производи во категоријата