.

.

Одлична цена
Новороденче Romper Памук Симпатична Бебе Облека Младата Деца Девојчиња Момчиња Playsuit Romper Жирафа Aminal Jumpsuit Качување Облека

Новороденче Romper Памук Симпатична Бебе Облека Младата Деца Девојчиња Момчиња Playsuit Romper Жирафа Aminal Jumpsuit

DEN 117.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, Новородените
Бренд Име:
beikinyuans
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Применливи пол:
неутрален / машко и женско можат да бидат
Должина На Ракав:
Долги Ракави
соодветни сезона:
пролетта и есента
Главните состојки ткаенина:
Памук
Стил:
Слободно време
Стил:
долго качување
Производи во категоријата