.

.

Одлична цена
JSFUN Јаглерод Риболов Прачка 3.6 M-7.2 М Крап Риболов 80g-140g Superhard Тајван Риболов Прачка Риболов Справи со Рака Род fg007

JSFUN Јаглерод Риболов Прачка 3.6 M-7.2 М Крап Риболов 80g-140g Superhard Тајван Риболов Прачка Риболов Справи со

DEN 815.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
3.6 m, 4.5 м, м 5.4, 6.3 m, 7.2 m
категорија:
Тајван Риболов Прачка
Позиција:
Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
JSFUN
Материјал:
јаглерод
Тврдост:
Superhard
Број На Модел На:
fg007
Топ Дијаметар:
1.5 mm
model1:
риболов прачка
model2:
крапот риболов
Материјал:
јаглерод
Производи во категоријата