.

.

Одлична цена
карбонски влакна Мини Риболов прачка 1.5 1.8 m m 2.1 m 2.4 м 2.7 m Преносни Телескопски Риболов Прачка Мали Преносни Големина

карбонски влакна Мини Риболов прачка 1.5 1.8 m m 2.1 m 2.4 м 2.7 m Преносни Телескопски Риболов Прачка Мали Преносни

DEN 462.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
1.8 м,
Број На Модел На:
LO27550
Тврдост:
Тешко
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Крак
Бренд Име:
ICERIO
Топ Дијаметар:
1.1 mm
Материјал:
јаглерод
категорија:
Категорија
Производи во категоријата