.

.

Одлична цена
100 Група 600 КОМПЈУТЕРИ Гума Затка Риболов Линија на Отпор Грав Простор за Да Не му Наштети На Вертикална Линија Грав Риболов Додатоци

100 Група 600 КОМПЈУТЕРИ Гума Затка Риболов Линија на Отпор Грав Простор за Да Не му Наштети На Вертикална Линија

DEN 129.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Риболов Плови
Плови Тип:
лебдечки плови
Бренд Име:
weihefishing
Тип:
fb98
Материјал:
Пластични Плови
Големина:
M
Пластични Тип:
висок квалитет на оригиналниот пластика
Број На Модел На:
1
категорија:
Рок Риболов Шамандура
Лебдат Опашка Тип:
Тешко Опашка
Обликот:
овална
Позиција:
Океански Брод Риболов
Производи во категоријата