.

.

Одлична цена
Потоне Контрола Риболов Намамат Голема Големина Прозрачна Лигњи Убодни Мека Мамка Вештачки Светат Во Темно Мамки 10g 4 Парчиња Многу

Потоне Контрола Риболов Намамат Голема Големина Прозрачна Лигњи Убодни Мека Мамка Вештачки Светат Во Темно Мамки 10g

DEN 216.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Мека Мамка
Производи во категоријата