.

.

Одлична цена
100pcs 4cm 0.8 g супер меки вештачки лажни копачка црв бунтовнички бран двојна опашка Ларвата,близнак опашка копачка мамка намамат

100pcs 4cm 0.8 g супер меки вештачки лажни копачка црв бунтовнички бран двојна опашка Ларвата,близнак опашка копачка

DEN 143.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
ПРО-20140729c
Бренд Име:
JYJ
боја:
Transparant
Функција:
мека вештачки лажни копачка црв
телото должина:
40mm
Тежина:
0.8 g
Модел:
близнаци опашка копачка мамка намамат
Материјал:
Пластични
Употреба:
за мека мамки за риболов
двојна опашка Ларвата:
двојна опашка Ларвата
Ширина:
3мм
4cm 0.8 g супер меки вештачки :
копачка мамка намамат
Производи во категоријата