.

.

Одлична цена
Sougayilang Летаат Риболов Куки 40pcs/кутија Летаат Стил Лосос Муви Пастрмка Една Кука Сува Летаат Риболов Намамат Риболов Справи Де Pesca

Sougayilang Летаат Риболов Куки 40pcs/кутија Летаат Стил Лосос Муви Пастрмка Една Кука Сува Летаат Риболов Намамат

DEN 355.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Инсекти Мамка
Бренд Име:
Sougayilang
Број На Модел На:
летаат риболов намамат
is_customized:
Yes
Должина:
20mm
Квантитет На Пакет:
40pcs
Модел Тип:
летаат риболов намамат
категорија:
Инсекти Мамка
боја:
Црвена
Класа:
Вештачки Мамки
Материјал:
ПП ПЛАСТИЧНИ
Функција:
Пердув
Куките:
Една Кука
Производи во категоријата