.

.

Одлична цена
NOEBY S3118 Мека Мамки 50мм/0.7 g 75мм/2.2 gFishing Намамат Isca Вештачки Став Pesca Wobblers Копачка Еден T-опашка на Силиконски Мамка

NOEBY S3118 Мека Мамки 50мм/0.7 g 75мм/2.2 gFishing Намамат Isca Вештачки Став Pesca Wobblers Копачка Еден T-опашка

DEN 122.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Број На Модел На:
S3118
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
NOEBY
боја:
10colors
Должина:
5cm/7.5cm
Тежина:
0.7g/2.2g
Тип:
Мека Мамки За Риболов Мами
опашка:
Т - опашка
Број На Модел На:
SL109/SL110
Материјал:
Силиконски Мамка
акција:
Добра акција
Пакет:
8pcs/6pcs
Производи во категоријата