.

.

Одлична цена
5PCS Риболов Сјај Ракчиња намамат Мами Лигњи мамка кука Crankbaits 9.5 cm/13.6 g

5PCS Риболов Сјај Ракчиња намамат Мами Лигњи мамка кука Crankbaits 9.5 cm/13.6 g

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Tittackfishing
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата