.

.

Одлична цена
Smart Фабрика Риболов Намамат 120mm 15g 3D Очи Гума Убодни Главата Spinnerbaits Метална Лажица Buzzbaits Силиконската Гума Здолниште Sequins

Smart Фабрика Риболов Намамат 120mm 15g 3D Очи Гума Убодни Главата Spinnerbaits Метална Лажица Buzzbaits Силиконската

DEN 146.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
SMART
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
SR085
Тип:
фабрика риболов намамат
боја:
4Colors како слика шоу
Тежина:
Approx. 15g
Око:
3d очи
сечилото:
360 Степени Сребро Сечилото
Материјал:
Метален Нож И Силиконски Здолниште
Is_customized:
Yes
Производи во категоријата