.

.

Одлична цена
Нови Риболов повеќе риба намамат Чудак Намамат Лебди Minnow вештачки кука 6.5 см/18g Бесплатен превозот

Нови Риболов повеќе риба намамат Чудак Намамат Лебди Minnow вештачки кука 6.5 см/18g Бесплатен превозот

DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Намамат
Бренд Име:
ilure
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата