.

.

Одлична цена
1Pcs 10cm 8.5 г Лебди Minnow Риболов Намамат Ласерски Тешко Вештачки Мамки 3D Очи Риболов Wobblers Crankbait златни рипки се Справи со ПРО-199

1Pcs 10cm 8.5 г Лебди Minnow Риболов Намамат Ласерски Тешко Вештачки Мамки 3D Очи Риболов Wobblers Crankbait златни

DEN 33.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Proleurre
Број На Модел На:
тешко ги намамат
Должина:
95mm/3.90 во
Тежина:
8.5 g/0.3 оз
is_customized :
Yes
Тип:
minnow
Материјал:
ABS
Квалитетот Куките:
2x Силна Treble Куките
прстен:
Силна Рамен Прстен
Целна Риба:
Бледо chub,бас,Pikes,Yellowcheck крап,Кинески костур,Topmou
Производи во категоријата