.

.

Одлична цена
2015 година Нови пристигнување 1 buc голема тешко пластични молив 3d очи treble куки риболов crankbait мамка вештачки намамат

2015 година Нови пристигнување 1 buc голема тешко пластични молив 3d очи treble куки риболов crankbait мамка вештачки

DEN 29.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
LINGYUE
Број На Модел На:
10см/13.7 g
Производи во категоријата