.

.

Одлична цена
Добар Квалитет Риболов Намамат Lur Boinc Мамка 4 ПАРЧИЊА/4 Многу Боја 3D Очи 9.5 cm 12.8 g 4# Куки Челични Топки Нуркање Длабочина 1.5 - 2.7 m

Добар Квалитет Риболов Намамат Lur Boinc Мамка 4 ПАРЧИЊА/4 Многу Боја 3D Очи 9.5 cm 12.8 g 4 Куки Челични Топки Нуркање

DEN 234.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
SeaKnight
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
ZD3YR091
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Lenght:
9.5 cm
Тежина:
12.8g
Куките:
4#
боја:
4
Очи:
3d очи
Производи во категоријата