.

.

Одлична цена
2018 AOCLU НОВИ 6pcs/многу мами wobblers 5.5 cm 10g Тешко Мамка Minnow Чудак риболов намамат VMC куки 6 бои се справи со бесплатен превозот

2018 AOCLU НОВИ 6pcs/многу мами wobblers 5.5 cm 10g Тешко Мамка Minnow Чудак риболов намамат VMC куки 6 бои се справи

DEN 782.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
AOCLU
Број На Модел На:
WH111
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Должина:
55mm
Тежина:
10g
Тип:
Чудак/Minnow
акција:
Тоне
Куките:
VMC
Тело Материјал:
ABS Од Јапонија
Нуркање длабочина:
0-0.8 метри
Производи во категоријата