.

.

Одлична цена
18pc hengjia микс мами пливаат мамки за риболов тешко пластични мамки за риболов справи Minnow намамат Чудак Мами Микс риболов мамка

18pc hengjia микс мами пливаат мамки за риболов тешко пластични мамки за риболов справи Minnow намамат Чудак Мами

DEN 316.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
mi061+mi043+MI026
Бои:
како слик
Очи:
3D
Материјал:
Метал
Количина:
18
Пакет:
Кутија
is_customized:
Yes
Производи во категоријата