.

.

Одлична цена
Seaknight бренд Најлон 500 M Супер Силен ЈП Заробени Риболов Линија 8LB - 25LB Шатор Вода Солени Риболов Линија

Seaknight бренд Најлон 500 M Супер Силен ЈП Заробени Риболов Линија 8LB - 25LB Шатор Вода Солени Риболов Линија

DEN 331.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Линија Број:
2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0
категорија:
Серијата
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро
Материјал:
Најлон
Метри:
500M
Бренд Име:
nunatak
Број На Модел На:
YX070091
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Должина:
500M
Број На Модел На:
најлон-500
LB:
8-25lb
боја:
Мулти (еден метар една боја)
Дијаметар опсег:
0.235-0.400 mm
Сила Тест Опсег(КГ):
3.62-11.35 KG
погоден:
Слатководни/Saltwater
меморија:
Yes
Производи во категоријата