.

.

Одлична цена
Nunatak 100 бренд врвот одделение Јапонски различно обоени 4-10lb риболов линија 4 стои ткае крап жица лидер линија

Nunatak 100 бренд врвот одделение Јапонски различно обоени 4-10lb риболов линија 4 стои ткае крап жица лидер

DEN 326.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Линија Број:
0.2, 0.3, 0.4, 0.6
категорија:
Серијата
Метри:
100
Број На Модел На:
YX070092
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Бренд Име:
nunatak
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Метри:
100
ткае:
4
Сила Тест Опсег(LB):
4-10LB
Сила Тест Опсег(КГ):
1.8-4.5 KG
Материјал:
Плетенка
меморија:
Екстремно Ниските
Погоден:
Слатководни/Saltwater
Отпорност На Триење:
силна
Производи во категоријата