.

.

Одлична цена
1 Buc Со Висок Квалитет Преносни Риболов Од Суштинско Значење Додатоци Мулти-Функција Ножици Нерѓосувачки Челик Риболов Линија Случаен Продажба

1 Buc Со Висок Квалитет Преносни Риболов Од Суштинско Значење Додатоци Мулти-Функција Ножици Нерѓосувачки Челик Риболов

DEN 24.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Риба Се Користи Ножици
Материјал:
Пластични
Големина:
11.8cm
Бренд Име:
weihefishing
Боја:
4 боја
Производи во категоријата