.

.

Одлична цена
метал шупливи ролна Жица-брзо автоматско празнење игра во внатрешниот ролна усогласување род ремонтирам на ролна рибарски брод сплав ролна

метал шупливи ролна Жица-брзо автоматско празнење игра во внатрешниот ролна усогласување род ремонтирам на ролна рибарски

DEN 1342.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Левата Рака, Десната Рака
Тип:
Риболов Линија Winder
Производот Категорија:
Помине круг
Место на Потекло:
кинески
Спецификација:
Left-handed models, hand models
Производи во категоријата
DEN 136.80