.

.

Одлична цена
100pcs Риболов Сплит Прстени За Чудак Тешко Мамка Сребро Нерѓосувачки Челик 3#-8# Двојно Јамка Сплит Отвори Крап Риболов Алатка Додатоци

100pcs Риболов Сплит Прстени За Чудак Тешко Мамка Сребро Нерѓосувачки Челик 3-8 Двојно Јамка Сплит Отвори Крап Риболов

DEN 44.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
PGM
Тип:
Род Клип/O-во облик на Прстен
Производи во категоријата