.

.

Одлична цена
Eyoyo 20 МИЛИОНИ HD 1000TVL Подводни Мраз Риболов Камера за Видео Риба Пронаоѓач 4.3 LCD 8pcs IR LED 150 Степени Агол

Eyoyo 20 МИЛИОНИ HD 1000TVL Подводни Мраз Риболов Камера за Видео Риба Пронаоѓач 4.3 LCD 8pcs IR LED 150 Степени Агол

DEN 3188.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Откривање Спектар:
0.6-30 Метри
Јазик:
Англиски
Извор На Енергија:
DC 10V-18V
Sonar Фреквенција:
кабел
Моќност:
DC 10-18V
Sonar Покриеност:
150 Степени
Бренд Име:
Eyoyo
Тип:
Преносни На/Рачни Систем
LED:
8pcs ir led
Агол:
150 Степени
резолуцијата на екранот:
320 x 240
Големина На Екранот:
4.3 ИНЧЕН
Макс. длабочина:
20м
Батеријата:
Литиум Батерија 4000mAh
Модел:
F05-20М