.

.

Одлична цена
Принцеза Блу Смола Лабава Монистра, Rhinestones 16x21mm Flatback Додатоци Монистра Бесплатен Превозот Гем Камења Strass Diy Накит Партија

Принцеза Блу Смола Лабава Монистра, Rhinestones 16x21mm Flatback Додатоци Монистра Бесплатен Превозот Гем Камења Strass

DEN 191.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
Bi.Dw.М
Техника:
Шие-На
Материјал:
Смола
Големина:
16x21mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
1621-shl-g2yy
Состојба:
Бренд Нови
Количина:
150pcs
Станот Назад :
Yes
квалитет:
Врвен квалитет
ПОВРШИНА:
Точки На Површината
Обликот:
космичка
дупка:
2 Дупки
is_customized:
Yes
Производи во категоријата