.

.

Одлична цена
YANRUO #3200 Сите Големини Сина Циркон Луксузни Стакло Strass Rivoli Кристал Flatback да се Шие На Кристал Applique За Фустани

YANRUO 3200 Сите Големини Сина Циркон Луксузни Стакло Strass Rivoli Кристал Flatback да се Шие На Кристал Applique

DEN 260.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
8мм 168Pcs, 10мм 180Pcs, 12mm 56Pcs, 12mm 112Pcs, 14mm 56Pcs, 14mm 112Pcs, 16mm 96Pcs, 18mm 72Pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
3200
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Rivoli
боја:
Сина Циркони
Тип:
Strass Кристал Камења
Кристал се Шие на Користи Како:
Чевли Додатоци,Облека, Декорација,Облека, Додатоци
посебни:
Flatback Со Две Дупки
Користат За:
Жена Чевли,Свадба, Свадба Фустани,Вечер Dressess,Кеси,Накит
Материјал:
кристално стакло
Големина:
8,10,12,14,16,18mm
Производи во категоријата