.

.

Одлична цена
JUNAO 4 5 6 8 10 mm Шиење Јасно Бел Кристал Rhinestones Flatback Круг Strass да се Шие На Акрилик Кристали Камења За DIY Облека

JUNAO 4 5 6 8 10 mm Шиење Јасно Бел Кристал Rhinestones Flatback Круг Strass да се Шие На Акрилик Кристали Камења

DEN 180.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
4mm 1000pcs, 6mm 500pcs, 5mm 500pcs, 8mm 500pcs, 10mm 500pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
acryl
Број На Модел На:
JUNAO-4 5 6 8 10 мм Јасни Кристали
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Бренд Име:
JUNAO
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Точка име :
Шиење Rhinestones
Материјал:
акрилик кристали
посебни:
кристално јасна rhinestones
Тип:
да се шие на камења
боја:
Бела Rhinestones
Големина:
4 5 6 8 10 mm Round Rhinestones
Употреба:
rhinestones за облека
Шема:
Круг Шие Rhinestones
Пакување:
Шиење Кристал Камења
превозот:
Бесплатен превозот
Производи во категоријата