.

.

Одлична цена
SS6 2mm 10yards/ролна Злато База Или Сребро База Нови се Занимава Кристал Кристал DIY Додатоци Блиску Кристал Првенство Синџир

SS6 2mm 10yards/ролна Злато База Или Сребро База Нови се Занимава Кристал Кристал DIY Додатоци Блиску Кристал Првенство

DEN 194.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
QIAO
Број На Модел На:
qiao0201
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Чанти,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
единица:
кристал 10yards/тркалаат кристал синџир
Стил:
бакар синџир блиску синџир
боја:
Светлината siam,сина,Светло зелена,црна и сл.
Големина:
SS6 2MM кристал првенство синџир
Материјал:
10yards/тркалаат кристал синџир
Примена:
Да се шие на за наодите DIY убавина облека, додатоци
Употреба:
Чанти,Облека, Ноктите Уметност,Чевли
Големина:
SS6 (2mm)
Производи во категоријата