.

.

Одлична цена
10yards/многу SS14 Редок мулти боја rhinestones првенство синџир декорација за Облека свадба фустан чевли торба рачно изработени модни додатоци

10yards/многу SS14 Редок мулти боја rhinestones првенство синџир декорација за Облека свадба фустан чевли торба рачно

DEN 285.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Сребро, Злато
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
SS14
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Лента
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Бренд Име:
CUIER
Материјал:
Стакло
Тип На Производ:
Кристал првенство синџир
Пакување:
10 јарди
боја:
Мулти clor
Позлата Боја:
Сребрена/Gold/Хематит/Розово злато
квалитет:
Добар квалитет
Материјал:
Стакло
Употреба:
Свадба фустан Појас, Sash, Hairband,Облека, Додатоци
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнината / Партија / Катира
Производи во категоријата