.

.

Одлична цена
Ми Светлина 2.4 G 4-Зона FUT095 FUT096 RGB RGBW LED Контролер Копче/Допир RF Безжичен Далечински управувач за MiLight LED Сијалица Лента светилка Светлина

Ми Светлина 2.4 G 4-Зона FUT095 FUT096 RGB RGBW LED Контролер Копче/Допир RF Безжичен Далечински управувач за MiLight

DEN 201.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
FUT096 RGBW Далечински управувач, FUT095 RGBW Далечински управувач, FUT037 RGB Приемник, FUT038 RGBW Приемник
Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Далечински Растојание:
30m
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
Ми Светлина FUT095 FUT096 RGBW Далечинскиот
Карактеристики:
2.4 G Mi Светлината Led Controlle
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Напон:
12-24V
Controled Метод:
МИ Светлина RF
Осцилација фреквенција:
.
Применливи Светла:
МИ Светлината led светлина, крушка Светилка
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Max. Оптоварување На Моќ:
.
Wattage:
.
Гаранција:
1 години
Производи во категоријата
DEN 1696.56 -66 %