.

.

Одлична цена
НОВИ реле MPA-S-112-C MPA-S-112-C-12V MPAS112C-12V 12V 12VDC DIP5 20PCS/МНОГУ

НОВИ реле MPA-S-112-C MPA-S-112-C-12V MPAS112C-12V 12V 12VDC DIP5 20PCS/МНОГУ

DEN 456.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Заштита На Функција:
Запечатени
Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
MPA-S-112-C-12V
Производи во категоријата
DEN 156.00

DEN 55.20

DEN 299.52

DEN 45.60

DEN 36.00

DEN 352.80

DEN 399.36

DEN 72.00

DEN 72.00

DEN 252.00

DEN 27.84