.

.

Одлична цена
реле HFV9-G 24-ZS-Р HFV9-G-24-ZS-Р HFV9G 24ZSR HFV9G24ZSR 24VDC 24V DIP5 10PCS/МНОГУ

реле HFV9-G 24-ZS-Р HFV9-G-24-ZS-Р HFV9G 24ZSR HFV9G24ZSR 24VDC 24V DIP5 10PCS/МНОГУ

DEN 600.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Заштита На Функција:
Запечатени
Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
HFV9-G 24-ZS-Р
Производи во категоријата
DEN 27.84

DEN 38.40

DEN 28.80

DEN 299.52

DEN 64.80

DEN 252.00

DEN 36.00

DEN 1710.72

DEN 399.36

DEN 399.36

DEN 1699.20

DEN 299.52

DEN 1283.04

DEN 98.40

DEN 45.60