.

.

Одлична цена
P30/25 Круг Електро Стопанство Магнет DC12V 5pcs/пакет, DC електромагнетниот електромагнетни, Мини круг електро стопанство магнет

P30/25 Круг Електро Стопанство Магнет DC12V 5pcs/пакет, DC електромагнетниот електромагнетни, Мини круг електро стопанство

DEN 811.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Заштита На Функција:
Запечатени
Големина:
Miniature
Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
цврста состојба реле
Број На Модел На:
P30/25
Suctio сила:
100N
Големина:
30*25MM
должина на жица:
може да се според вашите барања
Напон:
други напон може да се направи премногу
Напон:
DC12V
Производи во категоријата
DEN 72.00

DEN 115.92

DEN 399.36

DEN 156.00

DEN 702.96

DEN 252.00

DEN 252.00

DEN 299.52

DEN 330.72

DEN 36.00

DEN 672.00

DEN 98.40