.

.

Одлична цена
IC нови оригинални OPA2340UA OPA2340 2340UA SOP8

IC нови оригинални OPA2340UA OPA2340 2340UA SOP8

DEN 1710.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Производи во категоријата
DEN 115.92 -64 %

DEN 38.40 -64 %

DEN 252.00 -64 %

DEN 299.52 -64 %

DEN 28.80 -64 %

DEN 672.00 -64 %

DEN 330.72 -64 %

DEN 352.80 -64 %

DEN 299.52 -64 %

DEN 600.00 -64 %

DEN 851.76 -64 %

DEN 72.00 -64 %

DEN 72.00 -64 %

DEN 48.00 -64 %

DEN 399.36 -64 %

DEN 84.00 -64 %